Posted on

Nové prírodné produkty Bioka v koncepte NST

Aj v roku 2021 naša spoločnosť Bioka, s.r.o., prináša na trh pre záhradkárov a vinohradníkov nový rad prírodných produktov, ktoré sú využiteľné aj pri ochrane a výžive vinohradov.
Predstavené sú v článku Nová skupina prírodných produktov v koncepte ochrany a výživy viniča NATURAL SMART TECHNOLOGY.


Nová skupina prírodných produktov v koncepte ochrany a výživy viniča

NATURAL SMART TECHNOLOGY

Ing. Ivan Kakalík, PhD., Bioka, s.r.o., Šenkvice

Aj v tomto roku naša firma Bioka, s.r.o., prináša na trh pre záhradkárov a vinohradníkov nový rad prírodných produktov. Tento nový rad produktov je využiteľný aj pri ochrane a výžive vinohradov, preto ho vinohradníkom a vinárom v krátkosti predstavujeme v následnom článku.

Prvé dva prírodné produkty obsahujú koncentrované extrakty z liečivých bylín. Určité extrakty z bylín sa dajú použiť ako biologické pesticídy, ktoré sú rovnako účinné, ako chemické. Ich výnimočnosť spočíva v zložkách, ktoré pochádzajú z prírody a nemajú vedľajšie účinky na ľudí a zvieratá.
Čítať celý text… (vo formáte .pdf)


V článku sú predstavované výhody a využitie produktov:

BiokaURTICA
Produkt je vyrobený extrakciou za studena zo Žihľavy dvojdomej (Urtica dioica), jednej z najvšestrannejších a najúčinnejších liečivých bylín.

BiokaEQUISETUM
Produkt obsahuje koncentrát Prasličky roľnej (Equisetum arvense).

Nutrostimul
Nutrostimul je tuhé organické hnojivo vyrobené hydrolýzou prírodných proteínov s obsahom až 60 % rastlinných aminokyselín.

Na stiahnutie – celý článok:
Nová skupina prírodných produktov v koncepte NATURAL SMART TECHNOLOGY (.pdf)